menusearch
help.lilyweb.ir

سایت های املاک

جستجو
سایت های املاک

آموزش کار با سایت های املاک

  • منوهای سایت املاکی

توجه نمایید منوهای سایت املاکی مشخص شده در تصویر زیر قابل ویرایش نیستند . 

 

برای اضافه کردن ملک های خود از سمت راست پنل مدیریت > منوی مدیریت صفحات و منوها >بخش محتوایی سایت >جستجوی املاک دارای زیر شاخه هایی است به نام جستجو برای خرید ملک و جستجو برای اجاره ملک که در تصویر پایین قابل مشاهده هستند.

 

 

منوهای سایت املاکی

 

  • درج ملک در قسمت جستجوی برای خرید ملک

برای اضافه کردن ملک جهت خرید بروی گزینه جستجو برای خرید ملک کلیک نمایید

 

آموزش کار با سایت املاک

 

تا صفحه ای مقابل آن باز شود مطابق با تصویر زیر . سپس بروی گزینه جدید کلیک کنید.

 

 

آموزش درج ملک در سایت املاک

 

صفحه زیر باز می شود :

 

آموزش کار با سایت های املاکی

 

از آیکون های رنگی که در سمت راست نمایش میدهد بروی گزینه قرمز رنگ سئو کلیک کنید، دیسکریپشن نیاز به درج چیزی نیست اتوماتیک خود سیستم متنی را مبنی بر آدرس ملک در ای قسمت درج می نماید .

 

آموزش کار با سایت های املاکی

 

در قسمت مسئول کارشناس ملک را مشخص نمایید

 

آموزش سایت های املاکی

 

اگر مسئولی در این قسمت نبود بروی اسم خود در بالای پنل کلیک کنید و گزینه ویرایش کاربری را بزنید در قسمت درجه مدیر یک امتیاز به خودتان بدهید. دقت نمایید مدیر با درجه بالای 3 بر روی سایت نمایش داده می شود .

 

آموزش سایت های املاک

 

اموزش کار با سایت های املاکی

 

در قسمت دیگر این صفحه لازم است مشخصات مهم ملک خود را اضافه نمایید

مانند :

  • قیمت کارشناسی (به تومان درج شود)
  • قیمت فروش ملک (به تومان درج شود)
  • بر ملک ،زیر بنا ،مساحت زمین(به متر درج شود)
  • آدرس کامل (در این قسمت ادرس دقیق ملک را ننویسید نوشتن محله کافی است مثلا تهران خیابان پیروزی)

 

آموزش سایت املاک

 

  • قسمت توضیحات اضافه ای اگر دارید درباره ملک خود به صورت جمله توضیح بنویسید. این توضیحات به کاربران روی سایت نمایش داده میشود . بنابراین نکات اضافه ای که نمیخواهید کاربران ببینند را در اینجا درج نکنید . مثلا دقت کنید آدرس ملک را به صورت کامل بروی سایت درج نکنید.
  • قسمت توضیحات مدیر : این بخش را فقط مدیران سایت میتواند ببیند. اطلاعات تکمیلی ملک را در این قسمت درج نمایید . اطلاعاتی نظیر شماره تماس و آدرس دقیق صاحب ملک و یا توضیحاتی در مورد فروشنده ملک که مثلا فروشنده واقعی هست یا خیر و ...

نکته : باکس توضیحات مدیر فقط به مدیر سایت نمایش میدهد و زمانی که مدیر در سایت لاگین (آنلاین) باشند این توضیحات قابل نمایش است.

باکس توضیحات مخصوص به مدیر، به کاربران و بازدید کنندگان عادی شما نمایش نمیدهد.

 

 

آموزش کار با سایت های املاکی

 

 

برای اضافه کردن فیلترهای جستجو به سایت خود روی گزینه  آموزش کار با سایت های املاک بزنید تا فیلترهای جستجو باز شود و مطابق با مشخصات ملک خود ان ها را فعال نمایید.

 

آموزش کار با سایت های املاکی

 

آموزش سایت های املاک

 

درج تصویر ملک

برای قرار دادن تصویر ملک بروی فلش آبی رنگ کلیک کنید و تصویر مورد نظر خود را اضافه کنید اگر ملک شما دارای تصاویر بیشتری است از قسمت تصاویر ملک اقدام به اضافه کردن نمایید.(آموزش آپلود فایل)

 

آموزش کار با سایت های املاک

 

و در نهایت روی گزینه ارسال بزنید تا تغییرات شما روی سایت قابل مشاهده باشد

 

تعیین ملک فروخته شده 

 

برای مشخص کرد ملکی که فروخته شده است از وضعیت ملک در تصویر زیر گزینه فروخته شد را انتخاب نمایید

 

آموزش سایت های املاک

 

ثبت رایگان ملک برای فروش و اجاره توسط کاربران

افراد عادی نیز می توانند در سایت شما ملک دج کنند که این کار علاوه بر پربازدید کردن سایت شما باعث افزایش بانک اطلعاتی املاک شما می شود .

کاربران شما برای قرار دادن ملک در سایت لازم است روی گزینه ثبت رایگان آگهی بزنند و تا مانند تصویر زیر برایشان باز شود و طبق درخواست خود روی گزینه مورد نظر میزنند.

 

آموزش سایت های املاک

 

ما در اینجا روی گزینه درج آگهی فروش میزنیم . بر روی گزینه درج آگهی فروش بزنید . مشخصات ملک خود را انتخاب و در نهایت روی ارسال می زنیم .

 

آموزش کار با سایت های املاک

 

آموزش سایت های املاک

 

و بروی گزینه ارسال بزنید ملک در سایت شما ثبت میشود. اما این ملک تا تایید مدیریت سایت را نداشته باشد روی سایت نمایش داده نمی شود .

نکته: مدیران وب سایت املاک در این مرحله لازم است که وارد پنل مدیریت شوند و ملک ثبت شده توسط کاربران را با زدن روی گزینه ویرایش بررسی کنند در صورت نبود مشکلی آن را تایید و روی سایت ارسال بزنند. برای تایید و نمایش ملک روی سایت تنها کافیست ملک را ویرایش کنید و روی ارسال بزنید .

ملک هایی که توسط کاربران در سایت شما درج شده اند ، در همان منوی مثلا جستجو برای خرید ملک نمایش داده می شوند و یک آیکون آدمک در کنار آنها نمایش داده می شود که نشان دهنده ، درج این ملک توسط کاربران شما می باشد نه مدیران سایت .

 

آموزش کار با سایت املاک

 

ثبت رایگان درخواست ملک برای فروش و اجاره توسط کاربران

 

گاهی افراد همانطور که با مراجعه حضوری به دفتر املاک شما تقاضای ملکی با مشخصات و قیمت دلخواه می کنند ف در سایت هم می توانند درخواست های خود را ثبت نمایند و درصورتیکه شما چنین ملکی مناسب با نیاز آنها در فایل های خود داشته باشید می توانید با آن مشتری در تماس باشید .

همانند قبل بر روی گزینه درج آگهی رایگان می زنند و از بخش مشخص شده قسمت درخواست ها را انتخاب می نمایند .

آموزش سایت های املاک

 

آموزش کار با سایت های املاک

 

کاربران وب سایت شما میتوانند بنابر نیاز خود در سایت شما آگهی ثبت کنند و آگهی های درخواست ملک را با زدن روی منو درخواست ملک برای خرید یا درخواست ملک برای اجاره بررسی نمایید و مانند توضیحات بالا بررسی و تایید کنید. با این تفاوت که ملک های درخواست شده در منوهای مشخص شده در تصویر زیر قرار می گیرند .

 

آموزش کار با سایت املاک