menusearch
help.lilyweb.ir

محتواگذاری در صفحات سایت

جستجو
محتواگذاری در صفحات سایت

نکته مهم : هیچ گاه متنی را از سایت های دیگر و یا از word کپی و در این قسمت paste نکنید. اگر نیاز به کپی کردن متنی داشتید ابتدا متن را در notepad پیست کرده سپس از notepad کپی کنید و در این ادیتور paste کنید.

 

برای درج محتوا در صفحه به روش زیر عمل می کنیم. در اینجا به عنوان مثال در صفحه " درباره ما " را محتوا درج می کنیم . برای این کار بر روی گزینه درباره ما در صفحه مدیریت کلیک می کنیم . صفحه زیر باز می شود. می توانید متن و تصاویر خود را درج نمایید.
نکته : اگر تصویری را درج می کنید حتما بصورت درصدی باشد

 

آموزش محتواگذاری در صفحات سایت

محتوای مورد نظر را وارد می کنیم.
در سمت راست ابزار محتوا گذاری وجود دارد . با کلیک برروی هر کدام از ابزار ها باکس آن باز می شود.

نکته : از آنجا که ما بطور پیش فرض در سایت شما محتوا درج کرده ایم ، زمانی که صفحه درباره ما را باز کنید یک متن درباره ما در آن وجود دارد . متن تستی را پاک کنید و محتوای مورد نظر خود را بنویسید.

 

آموزش محتواگذاری در صفحات مختلف سایت

اموزش اپلود فایل در صفحات سایت آپلود فایل در سایت

 با این قابلیت شما توانایی آپلود کردن فایل های بسیاری را بر روی سایت خود خواهید داشت. برای آشنایی با روش کارکرد آپلود فایل به بخش آموزش آپلودفایل مراجعه نمایید.

 

اضافه کردن لینک شبکه های اجتماعی  به سایت  لینک شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی خود را در اینجا درج کنید.بر روی + کلیک کنید . باکس صفحات اجتماعی باز می شود . از میان آیکون های نمایش داده شده شبکه مورد نظر خود را انتخاب کنید و لینک خود را درج نمایید. سپس گزینه درج را بزنید.
برای حذف آیکون شبکه بر روی آن کلیک کنید ، از صفحه باز شده گزینه حذف را بزنید

 

استفاده از فضای اجتماعی در سایت

 

اضافه کردن کلمات کلیدی به جهت بالا بردن سئوی سایت کلید واژه یا (کلمات کلیدی)

به منظور بهبود وضعیت سرچ در این قسمت کلمات کلیدی خود را وارد کنید. برای حذف کلمات کلیدی بر روی هر یک که می خواهید کلیک کنید یک ضرب در قرمز نمایش داده می شود و آن کلمه کلیدی حذف می شود.

 

مرتبط کردن مطالب در سایت  در ادامه بخوانیم (مطالب مرتبط)

برای ایجاد ارتباط در بین بخش های مختلف که به هم مربوط هستند ، می توانید در این قسمت یک کلمه واحد را درج کرده و کلیه بخش های به هم مرتبط را کنار یکدیگر نمایش دهید.برای حذف کلمات مرتبط بر روی هر یک که می خواهید کلیک کنید یک ضرب در قرمز نمایش داده می شود و آن کلمه مرتبط حذف می شود.

 

اضافه کردن نقشه گوگل به سایت  افزودن نقشه گوگل

موقعیت مکانی خود را از این طریق بر روی نقشه پیدا کرده و روی سایت خود نمایش دهید. به آموزش افزودن نقشه گوگل به سایت مراجعه کنید .

 

ارسال: پس از تکمیل کلیه اطلاعات برای نمایش صفحه بر روی سایت گزینه ارسال را بزنید.

 

ارسال پیش نویس :پس از تکمیل کلیه اطلاعات برای عدم نمایش صفحه بر روی سایت گزینه ارسال پیش نویس را بزنید.