menusearch
help.lilyweb.ir

آماده سازی اولیه فروشگاه

جستجو
آماده سازی اولیه فروشگاه

کاربر گرامی توجه نمایید بهترین کار این است که محتوای پیش فرض را حذف نموده و از ابتدا محتوای خود را درج نمایید .

 

نیاز به ساخت انبارهای متعدد نیست و بطور کلی ساخت انبار زیاد اصلا توصیه نمیشود و همان انبار پیش فرض برای شما کافیست . اما چنانچه تمایل به ساخت انبار جدید داشتید به روش زیر عمل نمایید . روی ایجاد کالا کلیک کنید سپس بر روی درج انبار جدید کلیک نمایید .

 

صفحه زیر باز می شود:

اماده سازی فروشگاه

 

نام انبار را درج کرده و روی ارسال بزنید .

نکته: دقت کنید لازم نیست برای هر کالایی یک انبار بسازید ، همانند دنیای حقیقی ، که شما هر کالایتان را در یک انبار جدا نمی گذارید . به عنوان مثال اگر انبار پوشاک ساختید ، در قسمت ایجاد کالا ، می توانید در همان یک انبار انواع شلوار ، پیراهن ، کت و ... را درج کنید.

 

 

امکان ویرایش اموزش اماده سازی فروشگاه در سایت و حذف اموزش اماده سازی فروشگاه در سایت در تمامی مراحل فوق وجود دارد.

 

حذف انبار

حذف انبار و گروه و برند بخش های مهمی هستند زیرا با حذف هر کدام همه کالاهای داخل آن نیز حذف می گردد . بنابراین حذف این قسمت به راحتی نمی باشد.
ابتدا روی سطل بزنید باکس پیغام برای شما ظاهر می شود که عنوان می کند برای حذف ، دوباره روی حذف بزنید آن را ok کنید ، مجدد روی سطل زباله بزنید ، مجدد ok کنید باز هم روی حذف بزنید و در انتها روی ok بزنید انبار حذف می گردد .

 

توجه : کاربر گرامی شما اکنون فروشگاه خود را آماده سازی اولیه نموده اید . هنوز چیزی بر روی سایت شما نمایش داده نمی شود . مرحله بعد ایجاد کالا می باشد.